Napi program

2015. 06. 09. K | 10:00

Szent Mór Iskolaközpont

OFF-program 2015

A színházi nevelés színei

A szörnyeteg - Gózon Gyula Kamaraszínház (Budapest)

2015. 06. 09. K | 11:00

Palatinus Hotel

Szakmai beszélgetések 2015

Szakmai beszélgetés (A Mester és Margarita)

Csokonai Nemzeti Színház, Debrecen

2015. 06. 09. K | 11:30

PannonPower Sétatér

OFF-program 2015

POSzT „Versenylakatok”

Páva Zsolt, Udvaros Dorottya és sokan mások… Az új lakatfal átadásának második évfordulóján a POSzT idei versenydarabjainak „lakatjai” kerülnek a lakatfalra.

2015. 06. 09. K | 12:00

Palatinus Hotel

Szakmai beszélgetések 2015

Szakmai beszélgetés (Vitéz Mihály)

Weöres Sándor Színház, Szombathely

2015. 06. 09. K | 13:00

Művészetek és Irodalom Háza - kisterem

OFF-program 2015

A Kortárs Magyar Dráma Nyílt Fóruma 2015

Modern anti-utópiák Tematikus vita a Nyílt Fórum füzetekben megjelent darabokról

2015. 06. 09. K | 13:00

Leőwey Klára Gimnázium

OFF-program 2015

A színházi nevelés színei

A Mester és Margarita - nyílt, színházi nevelési feldolgozó foglalkozás a debreceni Csokonai Nemzeti Színház versenyelőadásához

2015. 06. 09. K | 14:00

Jókai tér

OFF-program 2015

OFF Porond a POSzT-on

14.00 Magamura Alkotóműhely | 16.00 Ziránó Színház: Pulcinella kertészkedik | 18.00 Berecz András mesél, énekel | 20.00 Europa Cantat „előzetes” - Mecsek Kórus

2015. 06. 09. K | 16:00

Szabadkikötő

OFF-program 2015

A Szabadkikötő programjai

16.00 Az elmaradt Operaperformanszok helyett…

2015. 06. 09. K | 17:00

Nagyszínház

Versenyprogram 2015

Szigorúan ellenőrzött vonatok

Csiky Gergely Színház, Kaposvár

Írta: Bohumil Hrabal - Bérczes László, Kiss Mónika
Rendezte: Bérczes László

2015. 06. 09. K | 18:00

Művészetek és Irodalom Háza - kisterem

OFF-program 2015

A Kortárs Magyar Dráma Nyílt Fóruma 2015

A Fórum műhelyéből | Kiss Judit Ágnes: Négyszög

2015. 06. 09. K | 18:00

Széchenyi tér - Színház tér - Király utca

OFF-program 2015

Színes kavalkád 2014 – Gusztăc! Kóstoljatok!

Utcai akciók - a Színes Gyöngyök Egyesület programja

2015. 06. 09. K | 19:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2015

Vitéz Mihály

Weöres Sándor Színház, Szombathely

Írta: Székely Csaba
Rendezte: Béres Attila

2015. 06. 09. K | 20:00

Kodály Központ

OFF-program 2015

Az Őrült Nők Ketrece

MINDEN JEGY ELKELT!
Írta: Jerry Herman–Harvey Fierstein, Főszerepben: Stohl András, Hevér Gábor | Rendező: Alföldi Róbert

2015. 06. 09. K | 20:00

PannonPower Sétatér

OFF-program 2015

Harmadik Figyelmeztetés

„Hatodik életévébe lépett a Harmadik Figyelmeztetés, a Pesti Magyar Színház színészzenekara.

2015. 06. 09. K | 20:00

Zsolnay Kulturális Negyed - JESZ

OFF-program 2015

SZFE 150

E. T. A. Hoffmann: A Homokember

2015. 06. 09. K | 21:00

Zsolnay Kulturális Negyed - E78

Versenyprogram 2015

Brand

Nemzeti Színház, Budapest

Írta: Henrik Ibsen
Rendezte: Zsótér Sándor

2015. 06. 09. K | 21:00

Nagyszínház

Versenyprogram 2015

Szigorúan ellenőrzött vonatok

Csiky Gergely Színház, Kaposvár

Írta: Bohumil Hrabal - Bérczes László, Kiss Mónika
Rendezte: Bérczes László

2015. 06. 09. K | 21:45

Csontváry Múzeum

OFF-program 2015

SZFE 150 – Bábosok

21.45 Örkény István: Bolygómagyar | 22.00 Sárkány Lee