fotó
galéria

Tekintse meg a képeket!

Napi programok:

Versenyprogram 2011

Válasszon programjaink közül:

Szilágyi Lenke fotóművész, Urbán Balázs színikritikus és Vekerdy Tamás pszichológus átlag 160 előadást tekintettek meg, és az alábbi produkciókat válogatták be az XI. POSZT versenyprogramjába. Az előadások oldalain személyes hangvételű ajánló soraik is olvashatók.

Fotó a válogatókról... | Tények a hivatalos versenyprogramról...

2011. 06. 09. Cs | 16:30

Színház tér

Versenyprogram 2011

Megnyitó Törőcsik Marival

A Langaléta Garabonciások és a Pécsi Ércbányász Koncert-fúvószenekar zenés felvonulása

2011. 06. 09. Cs | 18:00

Nagyszínház (nézőtér a színpadon)

Versenyprogram 2011

A velencei kalmár

Tamási Áron Színház, Sepsiszentgyörgy

Rendező: BOCSÁRDI László

"Akit gyűlölsz, gyűlöl téged. Mindegy, mi az ok..." (Urbán Balázs)

2011. 06. 09. Cs | 22:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2011

Parasztopera

Pécsi Nemzeti Színház

Rendező: MOHÁCSI János

"Egy görög tragédia tárul fel benne, falusi miliőben, darabos idétlenséggel, sok humorral..."(Szilágyi Lenke)

2011. 06. 10. P | 17:30

Kamaraszínház

Versenyprogram 2011

Nehéz

Bárka Színház, Budapest

Rendező: BÉRCZES László

"A férfi kétszer – ez is lehetne a címe. Egy életút bontakozik ki előttünk..." (Szilágyi Lenke)

2011. 06. 10. P | 20:30

Nagyszínház

Versenyprogram 2011

Három nővér

Nemzeti Színház, Budapest

Rendező: Andrei ŞERBAN

UDVAROS Dorottya, SCHELL Judit, ÓNODI Eszter, KULKA János, ALFÖLDI Róbert

2011. 06. 10. P | 21:30

Kamaraszínház

Versenyprogram 2011

Nehéz

Bárka Színház, Budapest

Rendező: BÉRCZES László

"A férfi kétszer – ez is lehetne a címe. Egy életút bontakozik ki előttünk..." (Szilágyi Lenke)

2011. 06. 11. Szo | 18:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2011

Szutyok

Pintér Béla és Társulata, Budapest

Rendező: PINTÉR Béla

"
Máshol mache a 12 méteres uszály, a maszk. Itt nem..." (Vekerdy Tamás)

2011. 06. 11. Szo | 18:30

Nagyszínház

Versenyprogram 2011

Három nővér

Nemzeti Színház, Budapest

Rendező: Andrei ŞERBAN

UDVAROS Dorottya, SCHELL Judit, ÓNODI Eszter, KULKA János, ALFÖLDI Róbert

2011. 06. 11. Szo | 21:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2011

Szutyok

Pintér Béla és Társulata, Budapest

Rendező: PINTÉR Béla

"
Máshol mache a 12 méteres uszály, a maszk. Itt nem..." (Vekerdy Tamás)

2011. 06. 12. V | 18:00

Lakászszínház (Szent István tér 19.)

Versenyprogram 2011

Félelem és macskajaj a Harmadik Birodalomban

Színház- és Filmművészeti Egyetem, Budapest

Rendező: ZSÓTÉR Sándor

2011. 06. 12. V | 20:00

Nagyszínház

Versenyprogram 2011

Egyszer élünk avagy a tenger azontúl tűnik semmiségbe

Nemzeti Színház, Budapest

Rendező: MOHÁCSI János

2011. 06. 12. V | 22:00

Lakászszínház (Szent István tér 19.)

Versenyprogram 2011

Félelem és macskajaj a Harmadik Birodalomban

Színház- és Filmművészeti Egyetem, Budapest

Rendező: ZSÓTÉR Sándor

2011. 06. 13. H | 18:00

Nagyszínház

Versenyprogram 2011

Egyszer élünk avagy a tenger azontúl tűnik semmiségbe

Nemzeti Színház, Budapest

Rendező: MOHÁCSI János
 

2011. 06. 14. K | 17:00

Nagyszínház (nézőtér a színpadon)

Versenyprogram 2011

Mesés férfiak szárnyakkal

Csokonai Nemzeti Színház, Debrecen

Rendező: VIDNYÁNSZKY Attila

CSERHALMI György, RÁCKEVEI Anna, TRILL Zsolt

2011. 06. 14. K | 20:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2011

Leonce és Léna

Kolozsvári Állami Magyar Színház

Rendező: TOMPA Gábor

"Rokokó bábok dekadens térben..." (Szilágyi Lenke)
 

2011. 06. 14. K | 20:00

Pellérd Ipari Park

Versenyprogram 2011

Vadászjelenetek Alsó- Bajorországból

Nemzeti Színház, Budapest

Rendező: ALFÖLDI Róbert

2011. 06. 14. K | 21:00

Park Mozi

Versenyprogram 2011

Chicago

HOPPart Társulat, Budapest

Rendező: ZSÓTÉR Sándor

"A játékos forgatagban a mondandó sem vész el, sőt..." (Urbán Balázs)

2011. 06. 14. K | 21:30

Nagyszínház (nézőtér a színpadon)

Versenyprogram 2011

Mesés férfiak szárnyakkal

Csokonai Nemzeti Színház, Debrecen

Rendező: VIDNYÁNSZKY Attila

CSERHALMI György, RÁCKEVEI Anna, TRILL Zsolt

2011. 06. 14. K | 23:59

Pellérd Ipari Park

Versenyprogram 2011

Vadászjelenetek Alsó- Bajorországból

Nemzeti Színház, Budapest

Rendező: ALFÖLDI Róbert

2011. 06. 15. Sze | 18:00

Lakászszínház (Szent István tér 19.)

Versenyprogram 2011

Félelem és macskajaj a Harmadik Birodalomban

Színház- és Filmművészeti Egyetem, Budapest

Rendező: ZSÓTÉR Sándor

2011. 06. 15. Sze | 18:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2011

Leonce és Léna

Kolozsvári Állami Magyar Színház

Rendező: TOMPA Gábor

"Rokokó bábok dekadens térben..." (Szilágyi Lenke)

2011. 06. 15. Sze | 20:30

Nagyszínház

Versenyprogram 2011

A revizor

Csokonai Nemzeti Színház, Debrecen

Rendező: Vladiszlav TROICKIJ

"Színházon túli pillanatok. Talán teher, hogy a darabot is el kell játszani, de ez is megoldódik..." (Vekerdy Tamás)

2011. 06. 15. Sze | 21:00

Park Mozi

Versenyprogram 2011

Chicago

HOPPart Társulat, Budapest

Rendező: ZSÓTÉR Sándor

"A játékos forgatagban a mondandó sem vész el, sőt..." (Urbán Balázs)
 

2011. 06. 15. Sze | 23:30

Lakászszínház (Szent István tér 19.)

Versenyprogram 2011

Félelem és macskajaj a Harmadik Birodalomban

Színház- és Filmművészeti Egyetem, Budapest

Rendező: ZSÓTÉR Sándor

2011. 06. 16. Cs | 17:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2011

Prolik (Ingyenélők)

Gárdonyi Géza Színház, Eger

Rendező: MÁTÉ Gábor

"A dolgok az életben nem feketék és nem fehérek, hanem általában szürkék..." (Szilágyi Lenke)

2011. 06. 16. Cs | 18:00

Lakászszínház (Szent István tér 19.)

Versenyprogram 2011

Félelem és macskajaj a Harmadik Birodalomban

Színház- és Filmművészeti Egyetem, Budapest

Rendező: ZSÓTÉR Sándor

2011. 06. 16. Cs | 20:30

Nagyszínház

Versenyprogram 2011

Mikve

Vígszínház, Budapest

Rendező: Michal Dočekal

PAP Vera, ESZENYI Enikő, BÖRCSÖK Enikő, IGÓ Éva, HEGYI Barbara, KOVÁCS Patrícia

2011. 06. 16. Cs | 21:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2011

Prolik (Ingyenélők)

Gárdonyi Géza Színház, Eger

Rendező: MÁTÉ Gábor

"A dolgok az életben nem feketék és nem fehérek, hanem általában szürkék...." (Szilágyi Lenke)

2011. 06. 16. Cs | 22:00

Lakászszínház (Szent István tér 19.)

Versenyprogram 2011

Félelem és macskajaj a Harmadik Birodalomban

Színház- és Filmművészeti Egyetem, Budapest

Rendező: ZSÓTÉR Sándor

2011. 06. 17. P | 18:00

Nagyszínház

Versenyprogram 2011

Mikve

Vígszínház, Budapest

Rendező: Michal Dočekal

PAP Vera, ESZENYI Enikő, BÖRCSÖK Enikő, IGÓ Éva, HEGYI Barbara, KOVÁCS Patrícia

2011. 06. 17. P | 19:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2011

A Mizantróp

Katona József Színház, Budapest

Rendező: ZSÁMBÉKI Gábor

FEKETE Ernő, KOCSIS Gergely, MÁTÉ Gábor, ÓNODI Eszter, TENKI Réka, FULLAJTÁR Andrea

2011. 06. 17. P | 22:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2011

A Mizantróp

Katona József Színház, Budapest

Rendező: ZSÁMBÉKI Gábor

FEKETE Ernő, KOCSIS Gergely, MÁTÉ Gábor, ÓNODI Eszter, TENKI Réka, FULLAJTÁR Andrea

2011. 06. 18. Szo | 20:00

Nagyszínház

Versenyprogram 2011

Díjkiosztó Gálaest

Közreműködnek a budapesti Színház- és Filmművészeti Egyetem III. évfolyama színművész - zenés színész osztályának hallgatói