fotó
galéria

Tekintse meg a képeket!

Napi programok:

Versenyprogram 2013

Válasszon programjaink közül:

FOTÓALBUM a képre kattintva

A színházi találkozó versenyprogramját idén Solténszky Tibor dramaturg, rendező, tanár (képünkön balra) és Szigethy Gábor író, rendező, színháztörténész (képünkön jobbra) válogatták. A szereposztások után személyes hangvételű ajánló soraik olvashatók.

2013. 06. 06. Cs | 17:30

Kamaraszínház

Versenyprogram 2013

Amphitryon

Nemzeti Színház, Budapest


Rendezte: Gothár Péter
MINDEN JEGY ELKELT!

2013. 06. 06. Cs | 20:00

Nagyszínház

Versenyprogram 2013

A félkegyelmű

Weöres Sándor Színház, Szombathely


Rendezte: Jeles András

2013. 06. 06. Cs | 21:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2013

Amphitryon

Nemzeti Színház, Budapest

Rendezte: Gothár Péter
MINDEN JEGY ELKELT!

2013. 06. 07. P | 20:00

Nagyszínház

Versenyprogram 2013

Bolha a fülbe

Csokonai Nemzeti Színház, Debrecen


Rendezte: Vidnyánszky Attila

2013. 06. 07. P | 21:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2013

Bányavakság

Yorick Stúdió, Marosvásárhely - Marosvásárhelyi Nemzeti Színház Tompa Miklós Társulat


Rendezte: Sebestyén Aba
MINDEN JEGY ELKELT!

2013. 06. 08. Szo | 18:00

Nagyszínház

Versenyprogram 2013

Bolha a fülbe

Csokonai Nemzeti Színház, Debrecen

Rendezte: Vidnyánszky Attila

2013. 06. 08. Szo | 19:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2013

Bányavakság

Yorick Stúdió, Marosvásárhely - Marosvásárhelyi Nemzeti Színház Tompa Miklós Társulat

Rendezte: Sebestyén Aba
MINDEN JEGY ELKELT!

2013. 06. 09. V | 17:00

Zsolnay Kulturális Negyed - JESZ

Versenyprogram 2013

Színésznők

Hevesi Sándor Színház, Zalaegerszeg


Rendezte: Sztarenki Pál
MINDEN JEGY ELKELT!
 

2013. 06. 09. V | 19:30

Nagyszínház

Versenyprogram 2013

Peer Gynt

Örkény István Színház, Budapest


Rendezte: Ascher Tamás

2013. 06. 09. V | 21:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2013

Vaknyugat

Csiky Gergely Színház, Kaposvár


Rendezte: Bérczes László
MINDEN JEGY ELKELT!

2013. 06. 09. V | 21:30

Zsolnay Kulturális Negyed - JESZ

Versenyprogram 2013

Színésznők

Hevesi Sándor Színház, Zalaegerszeg

Rendzete: Sztarenki Pál
MINDEN JEGY ELKELT!

2013. 06. 10. H | 17:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2013

Vaknyugat

Csiky Gergely Színház, Kaposvár

Rendezte: Bérczes László
MINDEN JEGY ELKELT!

2013. 06. 10. H | 19:00

Nagyszínház

Versenyprogram 2013

Peer Gynt

Örkény István Színház, Budapest

Rendezte: Ascher Tamás

2013. 06. 11. K | 18:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2013

Picasso kalandjai

Pécsi Nemzeti Színház


Rendezte: Méhes László

2013. 06. 11. K | 18:30

Nagyszínház

Versenyprogram 2013

III. Richárd

Komáromi Jókai Színház


Rendezte: Martin Huba

2013. 06. 11. K | 22:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2013

Picasso kalandjai

Pécsi Nemzeti Színház

Rendezte: Méhes László

2013. 06. 12. Sze | 20:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2013

A vágy villamosa

Miskolci Nemzeti Színház


Rendezte: Kiss Csaba
MINDEN JEGY ELKELT!

2013. 06. 13. Cs | 20:00

Nagyszínház

Versenyprogram 2013

Jóembert keresünk

Vígszínház, Budapest


Rendezte: Michal Dočekal
MINDEN JEGY ELKELT!

2013. 06. 14. P | 19:00

Nagyszínház

Versenyprogram 2013

Jóembert keresünk

Vígszínház, Budapest


Rendezte: Michal Dočekal
MINDEN JEGY ELKELT!

2013. 06. 14. P | 20:00

Kamaraszínház

Versenyprogram 2013

Szégyen

Proton Színház - Trafó Kortárs Művészetek Háza, Budapest

Rendezte: Mundruczó Kornél
MINDEN JEGY ELKELT!

2013. 06. 15. Szo | 20:00

Nagyszínház

Versenyprogram 2013

Díjkiosztó Gálaest

Kaposvári színinövendékek, Talamba Ütőegyüttes, OLÁH GERGŐ